Studia uzupełniające w ramach programu Bloku Kształcenia Nauczycielskiego

Informujemy o kolejnym naborze na studia uzupełniające w ramach programu Bloku Kształcenia Nauczycielskiego prowadzonego przy Centrum Kształcenia Ustawicznego. Program BKN-u umożliwia studentom Uniwersytetu Śląskiego uzyskanie dodatkowych kwalifikacji: przygotowanie do wykonywania zawodu nauczyciela (zgodne z Rozporządzeniem MNiSW z dn. 17.01.2012 – Dz.U. z 06.02.2012, poz. 131). Jego ukończenie może więc być kolejną szansą na pozyskanie pracy po zakończeniu studiów. W razie jakichkolwiek wątpliwości służę wyjaśnieniem: Bernadeta Niesporek-Szamburska, Pełnomocnik Rektora ds. Kształcenia Nauczycieli w Uniwersytecie Śląskim (dodatkowe informacje znajdują się też na stronie internetowej www.bkn,us.edu.pl).