Rysunki Alicji Jezioreckiej w Galerii „Bez profilu”

W galerii „Bez profilu”, w Centrum Konferencyjnym cieszyńskich wydziałów Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Bielskiej 62 można oglądać wystawę rysunku Alicji Jezioreckiej z Poznania. Wystawa potrwa do końca czerwca.

dr Alicja Jeziorecka ad.

Urodzona 08.01.1981. 2002-2007 studiowała na Wydziale Edukacji Artystycznej na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, dyplom w zakresie pedagogiki sztuki, rysunku i malarstwa w architekturze i urbanistyce w 2008 r. u prof. A. Kępińskiej, prof. B. Wojtasiaka oraz prof. J. Gawrona. 2003-2008 studiowała na Wydziale Architektury i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, dyplom w zakresie architektury wnętrz u prof. J. Usarewicz-Owsian. Pracuje na stanowisku adiunkta w X Pracowni Rysunku  prof. A. Załeckiego. Żyje i pracuje w Poznaniu.