Książka dobrze zaprojektowana – zacznijmy od dzieci

Miło nam podzielić się informacją, że w 3. edycji konkursu „Książka dobrze zaprojektowana – zacznijmy od dzieci” jedną z nagród otrzymała Ewa Deja, absolwentka Instytutu Sztuki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego.
W konkursie przyznawane są nagrody jury, dziecięce i wydawców, są także wybierane prace do wystawy pokonkursowej. Wśród prac zakwalifikowanych do wystawy znalazła się również książka Agnieszki Szczęsny, studentki naszego Instytutu. Wystawę pokonkursową „Książka dobrze zaprojektowana – zacznijmy od dzieci” można oglądać w katowickim Rondzie Sztuki do 24 maja. A nagrodzona przez dziecięce jury książka Ewy Deji-Duda, to Charlie i fabryka czekolady (tekst: Roald Dahl) zrealizowana w ubiegłym roku w Pracowni dyplomowej projektowania graficznego pod kierunkiem dr. Tomasza Kipki.