Czekamy na jazzowe plakaty typograficzne!

Drodzy studenci, szanowni absolwenci! Jeżeli ktoś z Państwa ma ochotę wziąć udział w wystawie plakatu jazzowego podczas Międzynarodowego Festiwalu "Jazz w Ruinach", czekamy na Wasze prace -- w formie drukowanej do 20 lipca lub w formie elektronicznej do 10 lipca.

Chodzi o jazzowe plakaty typograficzne, liternicze. Mogą one dotyczyć konkretnego artysty, grupy, wydarzenia etc. lub też po prostu jazzu. Najlepsze prace z pośród nadesłanych zostaną zaprezentowane na sierpniowej wystawie w gliwickich Ruinach Teatru Victoria.
Plakaty w tubach należy przesyłać na adres: Tomasz Kipka, INSTYTUT SZTUKI Uniwersytetu Śląskiego, ul. Bielska 62, 43-400 Cieszyn. Z dopiskiem "JAZZ". Proszę też, w takim przypadku, o przesłanie poglądowych JPEG'ów na poniższy mail.
W przypadku przesyłania prac w wersji elektronicznej -- pliki PDF (CMYK, 100x70 cm, mapy bitowe 100-150 dpi, teksty zamienione na krzywe) lub TIFF (CMYK, kompr. LZW, 100x70 cm, 100-150dpi) można przesyłać na adres: tkg(at)wp.pl.
Przesłanie prac jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich prezentacje oraz reprodukowanie w materiałach dotyczących wystawy i festiwalu.
Zapraszamy!