Dzień Otwarty Instytutu Sztuki

IX edycja Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego

13 Marzec 2017
ADAM.CZECH@us.edu.pl

Ruszyła IX edycja konkursu Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego, które przyznawane są studentom oraz doktorantom za osiągnięcia i realizację inicjatyw w następujących dziedzinach działalności: społecznej, kulturalnej, artystycznej, sportowej, naukowej, popularnonaukowej, a także za wspieranie i inicjowanie życia studenckiego.

Konkurs Artystyczna Podróż Hestii

4 Styczeń 2017
ADAM.CZECH@us.edu.pl

Rusza 16. edycja ogólnopolskiego konkursu Artystycznego Podróż Hestii. Wysyłanie zgłoszeń konkursowych możliwe jest od 9 stycznia 2017 roku. Ogłoszenie listy laureatów oraz wystawa prac finałowych odbędą się w nowym pawilonie wystawienniczym Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie - Muzeum nad Wisłą.

DODATKOWY NABÓR NA STUDIA NA ROK AKADEMICKI 2016/2017

25 Sierpień 2016
tomasz.kipka@us...

Zapisy za pośrednictwem systemu Internetowej Rejestracji Kandydatów