Dzień Otwarty Instytutu Sztuki

IX edycja Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego

13 Marzec 2017
ADAM.CZECH@us.edu.pl

Ruszyła IX edycja konkursu Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego, które przyznawane są studentom oraz doktorantom za osiągnięcia i realizację inicjatyw w następujących dziedzinach działalności: społecznej, kulturalnej, artystycznej, sportowej, naukowej, popularnonaukowej, a także za wspieranie i inicjowanie życia studenckiego.

Weronika Lalik i Nikita Krupickii nominowani do nagród w konkursie Art of Packaging

6 Marzec 2017
ADAM.CZECH@us.edu.pl

Opakowania zaprojektowane przez studentów kierunku grafika - Weronikę Lalik i Nikitę Krupickiego otrzymały nominacje do nagród w kategorii DEBIUTY tegorocznej edycji konkursu ART OF PACKAGING. Nominowane opakowania zostały zrealizowane pod kierunkiem dr hab. Tomasza Kipki i dr. hab. Stefana Lechwara.

Konkurs Artystyczna Podróż Hestii

4 Styczeń 2017
ADAM.CZECH@us.edu.pl

Rusza 16. edycja ogólnopolskiego konkursu Artystycznego Podróż Hestii. Wysyłanie zgłoszeń konkursowych możliwe jest od 9 stycznia 2017 roku. Ogłoszenie listy laureatów oraz wystawa prac finałowych odbędą się w nowym pawilonie wystawienniczym Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie - Muzeum nad Wisłą.