Dwór Kossaków zaprasza na warsztaty graficzne

24 Wrzesień 2017
ADAM.CZECH@us.edu.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztatach, które odbywać się będą cyklicznie.

Warsztaty kierowane są do osób dorosłych oraz dzieci 11+. Ze względu na ograniczoną przestrzeń maksymalna liczba uczestników to 12 osób.

Konkurs „Portret miasta - Katowice” - rozstrzygnięty!

2 Lipiec 2017
ADAM.CZECH@us.edu.pl

Wyniki konkursu na małą formę graficzną
„Portret miasta - Katowice”:

I nagroda

Puszek Monika

II nagroda

Widlarz Dominika

III nagroda

Sprzączkowska Agnieszka

KSIĄŻKONOSZE

30 Czerwiec 2017
ADAM.CZECH@us.edu.pl

W ramach gliwickiej nocy otwartych galerii (Artnocy) Instytut Sztuki razem z Biblioteką Centralną w Gliwicach zorganizowali graficzne warsztaty, w trakcie których powstawały oryginalne KSIĄŻKONOSZE. Jak dokonać transferu grafiki, fotografii na tkaninę, pokazała studentka kierunku Grafika – Marta Frąckowiak.

GRAFIKA z Cieszyna - wystawa

6 Czerwiec 2017
ADAM.CZECH@us.edu.pl

8 czerwca (czwartek) o godz. 12:00 na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach zainauguruje działalność wystawienniczą nowa galeria - STREFA SZTUKI.

Na pierwszej wystawie zostaną zaprezentowane grafiki wykładowców oraz doktorantów Zakładu Grafiki Instytutu Sztuki w Cieszynie.