KONKURS NA GRAFIKĘ

27 luty 2017
ADAM.CZECH@us.edu.pl

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Śląskiego do wzięcia udziału w KONKURSIE NA GRAFIKĘ,

inspirowaną twórczością Stanisława Wyspiańskiego.

Szczegóły w załącznikach.

UWAGA studenci! Nowy konkurs w Instytucie

21 luty 2017

UWAGA!
Konkurs na małą formę graficzną
"Portret miasta - Katowice"
Deadline: 24 maja 2017

Organizatorem konkursu jest Studenckie Koło Artystyczno-Naukowe Litografów KURANT, działające w Instytucie Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.

GRAFIKA z Cieszyna - wystawa

6 Czerwiec 2017
ADAM.CZECH@us.edu.pl

8 czerwca (czwartek) o godz. 12:00 na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach zainauguruje działalność wystawienniczą nowa galeria - STREFA SZTUKI.

Na pierwszej wystawie zostaną zaprezentowane grafiki wykładowców oraz doktorantów Zakładu Grafiki Instytutu Sztuki w Cieszynie.

Szlakiem zakochanych. Graficzne wojaże po regionie

5 Czerwiec 2017
ADAM.CZECH@us.edu.pl

Zapraszamy w sobotę 10 czerwca na godz. 12:00 do Parku Turystyki w BRENNEJ na warsztaty graficzne oraz wystawę pt: „Szlakiem zakochanych. Graficzne wojaże po regionie”. Prezentowane grafiki studentów i wykładowców Instytutu Sztuki w Cieszynie zostały zainspirowane polsko-czeskim Szlakiem Zakochanych.