V Targi Edukacyjne Powiatu Cieszyńskiego

W piątek, 27 marca 2015 r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych przy placu Londzina 3 w Cieszynie odbędą się V Targi Edukacyjne Powiatu Cieszyńskiego. Jest to okazja, aby na stoisku Uniwersytetu Ślskiego zapoznać się z jego pełną ofertą edukacyjną. Szczegónej uwadze polecamy studia prowadzone w Instytucie Sztuki Wydziału Artystycznego w Cieszynie. Pytaj o kierunki: Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, Grafika (artystyczna i projektowa), Malarstwo i projekty interdyscyplinarne oraz Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej. Uniwersytet Śląski w Cieszynie to zintegrowany i świetnie położony kampus, w obrębie którego znajdują się dwa wydziały, akademiki, stołowka, punkty gastronomiczne, biblioteka, galerie, centrum konferencyjne, dobrze wyposażone pracownie, klub studencki oraz kryty basen. Kampus przystosowany jest do potrzeb osób niepełosprwnych. Oddalony jest od centrum o 10 min. spacerem, blisko do czeskiej granicy. Zabierz z targów broszurę informacyjną o kierunkach studiów prowadzonych na Wydziale Artystycznym, pytaj o Instytut Sztuki, a od października studiuj sztukę w Cieszynie!