Trzeci wykład w ramach modułu „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe”

18 maja 2016 roku w godz. 14.00-16.00 w auli nr 8 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 11b, Katowice) odbędzie się trzeci wykład z modułu „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe” w ramach programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem. Wykład „Oszczędności oraz ubezpieczenia kapitałem Twojej przyszłości” wygłosi Andrzej Maciążek, Wiceprezes Zarządu Polskiej Izby Ubezpieczeń.
Wykład jest skierowany do studentów, zainteresowanych rozwijaniem kompetencji w zakresie wiedzy o rynku finansowym oraz umiejętności podejmowania optymalnych decyzji w zakresie oszczędzania oraz inwestowania. Uczestnicy wszystkich spotkań otrzymają certyfikaty, potwierdzające nabytą wiedzę.

Na wykład obowiązuje rejestracja za pomocą formularza na stronie: http://badania.bk.us.edu.pl/sectionsShow.php?tid=11c58ce7c019636dcebef6bd6554eb1557d18e45&sid=35dc91fca8f1238887b56ed8cb854ba0da482cb7

Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem powstał z inicjatywy Związku Banków Polskich i obecnie prowadzony jest na 122 polskich uczelniach, w tym na Uniwersytecie Śląskim. Program realizowany jest w przeświadczeniu, że połączenie doświadczeń dydaktycznych i naukowych z wiedzą praktyczną pozwoli na lepsze przygotowanie odbiorców do praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy w przyszłej pracy zawodowej. Formuła programu oparta jest na realizacji wykładów prowadzonych zarówno przez praktyków reprezentujących partnerów, jak i nauczycieli akademickich i koordynatorów NZB. Obecnie realizowane są cztery moduły tematyczne: „Zarządzanie ryzykiem finansowym w biznesie i życiu osobistym”, „Narzędzia e-gospodarki”, „Ubezpieczenia społeczne niezbędne w prowadzeniu firmy i codziennym życiu każdego człowieka”, „Nowy wymiar bankowości spółdzielczej”.
Partnerami programu są: Związek Banków Polskich, Biuro Informacji Kredytowej, BIG Info Monitor, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Fundacja GPW, Izba Gospodarcza Towarzystw Emerytalnych, Polska Izba Ubezpieczeń, Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami, Spółdzielcza Grupa Bankowa, Krajowa Izba Rozliczeniowa.

Szczegółowe informacje na temat programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem dostępne są na stronach: www.nzb.pl oraz www.facebook.com/NowoczesneZarzadzanieBiznesem.