Swoją drogą warto wpaść do Aquarium

SWOJĄ DROGĄ to wystawa podsumowująca pierwszy rok działalności Koła Naukowego Fotografii „Technicolor”, założonego w Pracowni Fotografii prof. Witolda Jacykowa w Instytucie Sztuki w Cieszynie (Wydział Artystyczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach).

Zaprezentowane fotografie są zapisem indywidualnych doświadczeń, emocji i twórczych eksperymentów. Każdy z młodych artystów w inny sposób patrzy na życie, inaczej interpretuje zjawiska, z którymi sie styka, w inny sposób o nich opowiada, dlatego formuła wystawy jest otwarta, a tym co łączy autorów prac jest ciekawość świata i poszukiwanie własnej drogi.

Uczestnicy wystawy: Tadeusz Bodziony, Beata Brzoza, Katarzyna Ciba, Joanna Hetman, Angelika Leżańska,Maria Michałek, Aneta Miśkowiec, Barbara Szlauer, Małgorzata Szram

Opiekun: Małgorzata Łuczyna

Wernisaż wystawy odbędzie sie 20 marca 2015 o godz. 18.30