RYSOWAĆ i tak, i tak, i tak — prace do 8 kwietnia!

Uwaga Studentki i Studenci! Jeszcze tylko do 8 kwietnia można nadsyłać zgłoszenia na VI Ogólnopolską Wystawę Rysunku – RYSOWAĆ i tak, i tak, i tak…

Organizatorzy oczekują przedstawień klasycznych, akademicko-studyjnych, rysunku mix-inter-multimedialnego, akcji i działań, performance, wideo, rysunku przestrzennego, elementarnego, znalezionego, animowanego, rysunku projektowo-użytkowego, przedsięwzięć na terenie Torunia, poza galerią, dokumentacji, notacji, zapisów. Jednym słowem wszelkich propozycji o rysunkowym rodowodzie.

Więcej o założeniach na stronie internetowej wystawarysunku.wordpress.com w zakładce „idea”. Regulamin i kartę zgłoszenia można pobrać z zakładki „do ściągnięcia”.

Wystawa pokonkursowa odbędzie się w terminie 23 maja – 29 czerwca w Galerii Sztuki Wozownia w Toruniu.