REKRUTACJA! Ostatnie dni na dzienne studia jednolite i licencjackie

Do 10 lipca można rejestrować się jeszcze na studia I stopnia (licencjackie) kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych (specjalności na tym kierunku: malarska kreacja obrazu, rzeźbiarskie kształtowanie przestrzeni, fotografia artystyczna, grafika artystyczna, projektowanie graficzne, rysunek autonomiczny). Egzaminy odbędą się 11 i 12 lipca.

Również do 10 lipca można rejestrować się na studia I stopnia (licencjackie) kierunku Malarstwo i projekty interdyscyplinarne. Egzaminy odbędą się 11 i 12 lipca.

Tylko do jutra (5 lipca), do godz. 12.00 można rejestrować się na kierunek Grafika (studia jednolite magisterskie). Egzaminy odbędą się 7 i 8 lipca.

Pod podanymi powyżej linkami znajdziesz podstawowe informacje o kierunkach, harmonogram rekrutacji i kryteria kwalifikacyjne.
Rejestracja na studia za pośrednictwem serwisu IRKZapraszamy do studiowania w Instytucie Sztuki WA UŚ!

Wszystkie studia prowadzone w Instytucie Sztuki znajdziesz w katalogu kierunków studiów "Internetowej Rejestracji Kandydatów" wybierając jednostkę Wydział Artystyczny -- na dzienne studia II stopnia (uzupełniające magisterskie) oraz studia niestacjonarne (I, II st., jm) rejestracja kandydatów trwa do 16 i 19 września br., a na studia doktorackie (III stopnia) do 9 września.

To ostatni moment aby zdecydować się na studia w Instytucie Sztuki WA UŚ. Studia na Uniwersytecie Śląskim to "kosz studenckich możliwości": stypendia, akademiki, ubezpieczenia zdrowotne, kredyt studencki, psycholog, pomoc prawna, organizacje studenckie,studenckie wymiany, kariera, życie studenckie i wiele innych. Zarejestruj się dziś!