OFERTA PRACY DLA STUDENTÓW

Stanowisko: Grafik komputerowy

Proponowane wynagrodzenie brutto: 2.000,00

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Zadania:
- projektowanie (materiałów reklamowych, materiałów do internetu lub innych zastosowań multimedialnych),
- zarządzanie i administrowanie stroną www - projektowanie grafik na potrzeby www,
- współpraca podczas działań marketingowych oraz PR,
- wykonywanie zdjęć i ich obróbka,
- dbałość o stronę internetową i sklep internetowy,
- nawiązywanie kontaktów handlowych,
- współpraca z mediami.

Wymagania:
- zdolności w zakresie designu/grafiki,
- znajomość pakietu Photoshop, Corel, pakiet Office
- znajomość HTML/CSS,
- znajomość składu DTP oraz zagadnień związanych z przygotowaniem do druku,
- umiejętności graficzne w tworzeniu layoutów, kreatywności, wyczucia estetycznego,
- umiejętności opracowywania materiałów reklamowych, informacyjnych; swobody w redagowaniu tekstów/edycji tekstu,
- znajomości z dziedziny fotografii i obróbki zdjęć,
- umiejętność pracy w zespole
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie podstawowym,
- samodzielna organizacja pracy, dyspozycyjność, inicjatywa i zaangażowanie w realizowaniu powierzonych prac,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Dane pracodawcy:
BETTINA Sp. z o.o.
ul. Juhasów 23
43-300 Bielsko-Biała
Oddział nr 1
ul. Cienista 7
43-502 Czechowice-Dziedzice

Praca w Oddziale w Czechowicach-Dziedzicach

CV przesyłać na adres e-mail: biuro@bettina.pl w tytule podając nazwę stanowiska pracy: grafik komputerowy.

do góry