Finisaż wystawy „P-BOOKS. Książki drukowane”

Zakład Projektowania Graficznego Instytutu Sztuki UŚ i Muzeum Drukarstwa w Cieszynie zapraszają na finisaż wystawy „P-BOOKS. Książki drukowane”, który odbędzie się w czwartek 15 maja o godz. 15.00.

Na wystawie, która kończy się 17 maja prezentowane są prace z lat 2010—2014 studentów Instytutu Sztuki w Cieszynie (Wydział Artystyczny Uniwersytetu Śląskiego) zrealizowane w Zakładzie Projektowania Graficznego pod kierunkiem: Tomasza Kipki, Stefana Lechwara, Łukasza Klisia i Sebastiana Kubicy.

Autorzy prac: Martyna Berger, Sylwia Bołdys, Agnieszka Broź, Aleksandra Bury, Iwona Cichy, Teresa Chrzanowska, Ewa Deja, Łukasz Golik, Weronika Grzywa, Katarzyna Hańczak, Justyna Kacperska-Dendys, Dorota Karpeta, Anna Rudnicka, Marta Scehura, Kamila Skowron, Magdalena Strączyńska, Karolina Struzik, Beata Sosnowska, Paulina Szulc, Maja Ulak, Agnieszka Woźniak, Sylwia Zwolska.

Muzeum Drukarstwa/Galeria Przystanek Grafika, ul. Głęboka 50, Cieszyn, termin wystawy: 7.04—17.05.2014, finisaż: 15.05.2014, godz. 15.00.