Ekoplakat. Stres i depresja — dziś finisaż wystawy

18 marca o godz. 18.00 w radzionkowskim Centrum Kultury "Karolinka" odbędzie się finisaż 8. Wystawy Plakatu Ekologicznego "Ekoplakat: Stres i depresja. Wpływ środowiska na jakość naszego życia. Podczas uroczystości zostaną ogłoszone wyniki konkursu oraz wręczone nagrody — 1, 2 i 3 miejsce, Nagroda im. Prof. Artura Starczewskiego (dla najlepszej pracy studenckiej), Nagroda Stowarzyszenia "Zielona Ziemia" oraz wyróżnienia. Zwycięskie prace będą prezentowane w przestrzeni publicznej miasta. Do chwili rozpoczęcia finisażu na internetowej stronie wystawy trwa również głosowanie na najlepszą pracę zdaniem publiczności. W tym roku wystawa obchodzi jubileusz 10-lecia. Wraz z Zakładem Projektowania Graficznego Instytutu Sztuki UŚ wystawę współorganizują: Stowarzyszenie Przyjaciół i sympatyków Ekologii "Zielona Ziemia", Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie oraz miasto Radzionków.

Więcej o międzynarodowej wystawie plakatu ekologicznego (reprodukcje zakwalifikowanych prac, skład Jury i inne informacje) na stronie internetowej www.ekoplakat.us.edu.pl oraz na facebook-u

 

Nominowani do nagród i wyróżnień/Nominees:
– Shi Chunsheng (China) 
– Piotr Depta (Polska)
– Mario Fuentes (Ecuador) 
– Sylwia Gatner (Polska)
– Sandra Karolina Gocel (Polska)
– Wesam Mazhar Haddad (Jordan) 
– Maciej Hajnrich (Polska)
– Robert Lipka (Polska)
– Gabriela Pietrzyk (Polska)
– Max Rompo (Argentina)
– Anna Tomica (Polska)
– Jouri Toreev (Belarus) 
– Łukasz Żur (Polska)
 
Uczestnicy zakwalifikowani do wystawy/
Qualified for the exhibition:
– Marta Bień (Polska)
– Agnieszka Chylińska (Polska)
– Iwona Cichy [o] (Polska)
– Ladislav Cvetkovski (Macedonia) 
– Marzena Daduń (Polska) 
– Agnieszka Dajczak (Polska)
– Paulina Domanik (Polska)
– Weronika Fajerska (Polska)
– Faldin Family (Russia) 
– Sha Feng (China/Italy) 
– Marta Frąckowiak (Polska)
– Wojciech Ganszczyk (Polska)
– Osvaldo Gaona (Mexico)
– Maja Graczyk (Polska)
– Santiago Gomez (Ecuador) 
– Andrej Hascak (Slovakia) 
– Joanna Hetman (Polska)
– Natalia Jaworska (Polska)
– Justyna Jędrysek [o] (Polska)
– Maciej Józków (Polska)
– Tomasz Kipka [o] (Polska)
– Natalia Klęczar (Polska)
– Marcin Klimera (Polska)
– Łukasz Kliś [o] (Polska)
– Piotr Kowal (Polska)
– Martyna Kowalczuk (Polska)
– Magdalena Kozak (Polska)
– Nikita Krupitckii (Russia) 
– Sebastian Kubica [o] (Polska)
– Aleksandra Laskowska (Polska)
– Stefan Lechwar [o] (Polska)
– Zhenyu Li (South Korea) 
– Patrycja Longawa (Polska)
– José Luis López (Ecuador) 
– Eréndida Mancilla (Mexico) 
– Fernando Mendoza (Mexico) 
– Fernando Arce Meneses (Peru) 
– Dmitry Mirilenko (Russia) 
– Marise de Sena Nachif (Brazil) 
– Mariia Nikolaieva (Ukraine) 
– Justyna Nowak (Polska)
– Aleksander Ostrowski [o] (Polska)
– Wojciech Osuchowski [o] (Polska)
– Ryszard Pielesz [o] (Polska)
– Marta Pietrzak (Polska)
– Łukasz Piotrowski (Polska)
– Karina Pogoda (Polska)
– Julia Sabała (Polska)
– Farzad Saeedi (Iran) 
– Christopher Scott (Ecuador)
– Marina Shelpuk (Ukraine) 
– Lila Skanavi (Greece) 
– Martyna Sobolewska [o] (Poland) 
– Monika Sroga (Polska)
– Justyna Stefańczyk [o] (Polska)
– Karolina Stoces (Polska)
– Magdalena Strączyńska [o] (Polska)
– Kamila Styba (Polska)
– Małgorzata Szram (Polska)
– Monika Szram (Polska)
– Patrycja Szumska (Polska)
– Sławomir Śląski (Polska)
– Jan Święchowicz (Polska)
– Jacek Tofil (Polska)
– Justyna Umińska (Polska)
– Marcin Urbańczyk [o] (Polska)
– Adrianna Walecko (Polska)
– Aleksandra Wilk (Polska)
– Anna Witkowicz [o] (Polska)
– Izabela Wypych (Polska)
– Fatih Yapar (Turkey) 
 
[o] – organizatorzy/organizers
 
do góry