Festiwal Sztuki Wideo "Punkty Widzenia".

Jesteśmy grupą studentów Wydziału Sztuk Wizualnych ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi i organizujemy Festiwal Sztuki Wideo "Punkty Widzenia". Odbędzie się on w dniach 8 - 10 kwietnia bieżącego roku w Łodzi, w Galerii Manhattan.
Jest to impreza kierowana do studentów polskich uczelni wyższych, nie tylko tych artystycznych. Festiwal ma stanowić przegląd twórczości studenckiej w zakresie sztuki wideo. Spośród zgłoszonych do przeglądu twórców wybierzemy kilkudziesięciu, których prace zaprezentujemy na Festiwalu. Zagwarantujemy im nocleg w Łodzi i wyżywienie w postaci jednego posiłku dziennie w czasie trwania imprezy.
Projekcje wyłonionych do przeglądu prac poprzedzą wykład Prof. Ryszarda W. Kluszczyńskiego oraz prezentacje twórczości Konrada Kuzyszyna oraz grupy Videopunkt.
Wszelkie szczegóły dotyczące Festiwalu oraz zasad uczestnictwa w nim można znaleźć na stronie internetowej - http://www.punktywidzenia.com/ , odpowiadając na tego maila bądź pisząc na adresy podane w zakładce "kontakt" wyżej wymienionej strony.
Serdecznie zapraszamy do rozpowszechnienia informacji o Festiwalu wśród studentów.
Pozdrawiamy i z góry dziękujemy za zaangażowanie,
Punkty Widzenia.