9 i 10 lipca - ostatnie dni rejestracji na studia dzienne I stopnia

Do 10 lipca można rejestrować się jeszcze na studia I stopnia (licencjackie) kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych (specjalności dostępne na tym kierunku: malarska kreacja obrazu, rzeźbiarskie kształtowanie przestrzeni, fotografia artystyczna, grafika artystyczna, projektowanie graficzne, rysunek autonomiczny).

Również do 10 lipca można rejestrować się na studia I stopnia (licencjackie) kierunku Malarstwo i projekty interdyscyplinarne. Od pierwszego roku można wybierać pracownie dodatkowe. Na drugim roku można wybierać zarówno pracownie malarstwa i rysunku o określonym profilu jak i różne projekty interdyscyplinarne (np. łączące malarstwo z witrażem, ceramikę z malarstwem i działaniami przestrzennymi, fotografię z filmem i wideoinstalacją, multimedia z działaniami performatywnymi i instalacją).

Egzaminy na edukację i malarstwo odbywają się 11 i 12 lipca.

Pod podanymi powyżej linkami znajdują się podstawowe informacje o kierunkach, harmonogram rekrutacji i kryteria kwalifikacyjne.
Rejestracja na studia za pośrednictwem serwisu IRKZapraszamy do studiowania w Instytucie Sztuki WA UŚ!

To ostatni moment aby zdecydować się na studia w Instytucie Sztuki WA UŚ. Studia na Uniwersytecie Śląskim to "kosz studenckich możliwości": stypendia, akademiki, ubezpieczenia zdrowotne, kredyt studencki, psycholog, pomoc prawna, organizacje studenckie,studenckie wymiany, kariera, życie studenckie i wiele innych. Zarejestruj się dziś!

Na dzienne studia II stopnia (uzupełniające magisterskie) oraz studia niestacjonarne (I, II st., jm) rejestracja kandydatów trwa do 16 i 19 września br., a na studia doktorackie (III stopnia) do 9 września. Wszystkie studia prowadzone w Instytucie Sztuki znajdziesz w katalogu kierunków studiów "Internetowej Rejestracji Kandydatów" wybierając jednostkę Wydział Artystyczny.